/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F154%2F9f8392ccab55833505121a0752d19549.jpg)
Рідні стіни, рідним людям — як долучитись до відновлення зруйнованих будинків у звільнених після окупації селах
Компанія Lenovo разом з волонтерською ініціативою Repair Together планують спільними зусиллями відновити щонайменше 10 зруйнованих будинків для жителів одного зі звільнених сіл.
З кожного проданого ноутбука Lenovo YOGA Slim 7 будуть перераховані дві тисячі гривень у фонд Repair Together для відновлення домівок мешканців села Лукашівка, Чернігівської області.
За даними Міністерства розвитку громад та територій, зараз в Україні зруйновано або пошкоджено близько 116 тис.
житлових будинків, у яких мешкали близько 3,5 млн людей.
Серед них багато старих хатин у селищах, де люди прожили все своє життя.
Внаслідок численних руйнацій, які завдають російські війська, кожного дня люди залишаються без даху над головою та фінансової можливості для відновлення свого житла.
У квітні були звільнені окуповані території Київської, Чернігівської та Сумської областей.
Одним з таких місць є село Лукашівка.
Для допомоги українцям та відбудови їхнього житла компанія Lenovo об’єднала зусилля з молодою волонтерською ініціативою Repair Together, яка займається відновленням пошкодженого окупантами житла та надає адресну допомогу людям, котрі постраждали від російської агресії.
За півтора місяці волонтери вже встигли доставити у село Ягідне Чернігівської області 293 листи шиферу й відновити дах у 13 будинках місцевих.
У 12 будинках зробили внутрішній ремонт та прибрали 25 прибудинкових територій від наслідків війни.
“Окрім допомоги, що спрямовується до глобальних фондів, ми в Lenovo допомагаємо українцям адресно.
Зима не так уже й далеко, тому з питанням відбудови зруйнованого житла не можна зволікати.
Масштаби руйнування в Чернігівській області складають близько 17%, зокрема в Лукашівці зруйновано кожен 5 будинок.
Очікування майбутніх репарацій, на жаль, не допоможе пережити людям зливи й морози, тому коли допомога потрібна вже зараз — має долучитись бізнес.
Ми об’єдналися з волонтерською ініціативою Repair Together і запустили благодійну активність, яка дозволяє покупцю отримати сучасний та стильний ноутбук, а постраждалим — повернути рідні стіни.”, — зазначає Микола Антонюк, керівник напрямку комерційних пристроїв Lenovo в Україні.
Головна мета колаборації та куди будуть направлені зібрані гроші.
Завдяки спільній ініціативі та продажу ноутбуків серії YOGA Slim 7 Lenovo та Repair Together планують зібрати понад 300 тис.
грн на відновлення як мінімум 10 будинків у селі Лукашівка, Чернігівської області.
Жителі цього села пробули під окупацією майже місяць та декілька днів перебували в самому епіцентрі бойових дій.
Кожна п’ята домівка залишилась із розтрощеним дахом, поваленими стінами та обстріляним подвір’ям.
Більшість селян залишились у рідному місці й планують відбудовувати своє помешкання, але потребують допомоги.
Згодом настане холодна зима, тому потрібно відбудувати рідні стіни якнайшвидше.
Наразі у Лукашівці вже розчистили 29 територій та окреслили план робіт по ремонту постраждалих будинків та відновленню зруйнованих.
Придбати сучасний пристрій і долучитися до допомоги.
При покупці ноутбуків Lenovo серії YOGA Slim 7 в період з 01.07.2022 по 31.07.2022 — компанія Lenovo перераховує 2 тис.
грн з кожної покупки до благодійного фонду Repair Together.
Зібрані гроші допоможуть жителям Лукашівки без остраху зустріти зиму у відновлених будинках.
Придбати ноутбуки Lenovo YOGA Slim 7 можна у таких магазинах:.
Офіційний інтернет-магазин Lenovo.
Магазин електроніки Brain.
Магазин електроніки Comfy.
Магазин електроніки Foxtrot.
Інтернет-магазин Noyтbyker.
Інтернет-магазин Rozetka.
Інтернет-магазин KTC.
Інтернет-магазин “Комп’ютерний Всесвіт”.
Магазин електроніки ITbox.
Інтернет-магазин Цитрус.
Магазин електроніки MOYO.
Магазин електроніки ELDORADO.
Більше інформації про благодійну активність можна отримати за посиланням.
