/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F173%2F4a2741db4ffac8ce259398a3b62fb6d4.jpg)
Nvidia працює над методом розпакування текстур за допомогою нейромережі
Фахівці Nvidia розробили новий алгоритм стиснення та розпакування текстур матеріалів.
Він повинен забезпечити в рази більшу роздільну здатність, ніж традиційний метод, при аналогічному або навіть меншому розмірі стиснених текстур.
Додаткову інформацію чипмейкер надасть у ході конференції SIGGRAPH 2023 наприкінці літа, а поки що він опублікував статтю під назвою «Нейронне стиснення текстур матеріалів з довільним доступом» (Random-Access Neural Compression of Material Textures).
В алгоритмі Neural Texture Compression (NTC) «зелені» пропонують використовувати нейронну мережу з оптимізаціями для кожного окремого матеріалу.
Важливою особливістю нового методу є довільний доступ, що дозволяє проводити розпакування текстур на запит у реальному часі, аналогічно традиційному блочному стисненню.
Алгоритм NTC покладається на операції множення матриць, прискорення яких є на сучасних GPU.
«Ключова ідея, що лежить в основі нашого підходу, полягає у стисненні кількох текстур матеріалів та їх mipmap-ланцюжків разом та використанні невеликої нейронної мережі, оптимізованої для кожного матеріалу, для їх розпакування», — розповідає Nvidia.
Більше інформації про алгоритм Neural Texture Compression доступно за посиланням.
