Мережа ЕБШ запустила курс фізичної підготовки для військових і цивільних
Мережа ЕБШ запустила курс фізичної підготовки для військових і цивільних

Мережа ЕБШ запустила курс фізичної підготовки для військових і цивільних

Мережа спортивних хабів ЕБШ запускає онлайн курс фізичної підготовки для військових і цивільних Combat Fitness.

Команда розробила спеціальний курс фізичної підготовки Combat Fitness by ЕБШ. Його метою є створення сильного, функціонального та витривалого тіла, а також прокачування сили волі для успішного подолання будь-яких викликів, зокрема, участі в бойових діях.

Інтенсивна тренувальна програма розроблена на основі досвіду в тренуванні цивільних, професійних спортсменів і воєнного досвіду військових, що проходили функціональну підготовку в спортхабах ЕБШ. А також нормативів морських піхотинців США.

Програма включає вправи з важкої атлетики, бігові блоки, робота з гирею і штангою, кардіотренажерами та вагою власного тіла.

Тривалість курсу становить один місяць у форматі онлайн. Кожен учасник курсу отримує програму тренування, інформацію про правильну техніку виконання вправ. Також, тренери ЕБШ будуть особисто консультувати учасників та підтримувати в чаті 24/7.

Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням.

Джерело матеріала
loader