/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2Fd3e2e964563888ce562dd45670166079.jpg)
У львівських парках встановлюють вуличні стільці та лежаки. Де саме?
У львівських парках з’являться нові вуличні меблі, зокрема, стільці, лавки та навіть лежаки. Про це повідомляє міськрада.
У парку 700-річчя планують встановити вісім лавок, п’ять лежаків та десять стільців. У Замарстинівському парку буде десять лавок, п’ять лежаків та 14 стільців. У парку Під Голоском з’явиться три лавки, а біля Левандівського озера буде десять нових лавок, по п’ять лежаків та стільців.
Міська влада створила спеціальну комісію, щоб визначити найбільш затребувані місця, де варто встановити паркові меблі. Надалі їх планують встановити також в парках: Високий замок, Погулянка, Личаківський, Піскові озера, Горіховий гай та у парку Івана Павла II. Загалом, для парків Львова закупили 115 лавок, 84 стільці та 16 лежаків.
Померла заслужена артистка Любов Колесникова, відома за роллю баби Палажки в серіалі "Спіймати Кайдаша"
Ukraine Art News
«Прикол, який вийшов з під контролю»: як створюється «Нашебачення» і чому абсурд — найкоротший шлях до сердець глядачів
Elle
Белла Хадід, Зендея, Леді Гага: хто з зірок пропустив Met Gala 2026
Elle
Український бренд на Met Gala 2026: співак Джек Харлоу в прикрасі SOLO for diamonds
Elle
10 beauty-образів з червоної доріжки Met Gala, які вразили всіх
Elle
Національна опера розірвала контракти з артистами, які виступали у балеті "Лебедине озеро" у Європі
Ukraine Art News
«Я знайшла спосіб усвідомити, що все в моєму житті було благословенням, навіть складні моменти», — Памела Андерсон
Elle