Найдорожчі квартири України розташовано в одному ЖК на Печерську
Найдорожчі квартири України розташовано в одному ЖК на Печерську

Найдорожчі квартири України розташовано в одному ЖК на Печерську

Семикімнатна квартира на Печерську в Києві виявилася найдорожчою з тих, що продаються на сервісі OLX. Підбірку зробили аналітики платформи продажу нерухомості.

Квартиру площею 630 квадратних метрів на 11-му поверсі ЖК Diamond Hill на вулиці Івана Мазепи продають за 9,45 мільйона доларів. Вікна виходять на річку Дніпро парк Слави і Лавру. Три спальні мають окремі ванні кімнати. Квартира продається без ремонту.

На 13-му поверсі ЖК Diamond Hill є друга за вартістю квартира країни. У ній п’ять кімнат, площа становить 415 квадратних метрів, а ціна — 5,88 мільйона доларів. Тут є три гардеробні кімнати. У квартирі зроблено «авторський дизайн».

26-поверховий Diamond Hill збудувала у 2012 році компанія KAN Development на замовлення Вагіфа Алієва. Раніше на цій ділянці був дитячий садочок. Видання Bird in Flight вважає цей будинок найпотворнішим у Києві після ЖК «Поділ-Престиж»: закидають, зокрема, спотворення панорами пагорбів столиці.

Три мільйони доларів коштує трирівневий пентхаус площею тисячу квадратних метрів у новобудові в Одесі. Хоч квартиру розташовано на 11 поверсі, на вікнах — ґрати. Також передбачено кімнату для охоронців із виходом на балкон.

Є окрема кімната для прислуги, кінотеатр-караоке, два місця для зберігання вина, велике приміщення з джакузі, а також дві тераси з видом на море.

Найдорожча квартира Дніпра коштує 1,68 мільйона доларів. Її площа — 561 квадратних метрів. Розташована на 13 поверсі й оточена терасою, яка забезпечує оглядовість на 360 градусів. Продається без ремонту — у квартирі поки провели комунікації, поклали мармурову плитку на підлогу, встановили частину сантехніки. Але є дизайнерський проєкт ремонту, на зображенні нижче — його візуалізація.

У Львові найдорожча пропозиція — в австрійській кам’яниці з неоготичним декором, яку звели 1910 році за проектом Яна Шульца для адвоката Бруно Покорного та його дружини Станіслави. Квартиру площею 160 квадратних метрів продають за мільйон доларів. Її розташовано на четвертому, останньому поверсі, й продавець обіцяє можливість реконструкції даху під другий рівень. Зроблено ремонт без меблів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Джерело матеріала
loader