Мобільні процесори Strix Halo вже тестуються партнерами AMD
Мобільні процесори Strix Halo вже тестуються партнерами AMD

Мобільні процесори Strix Halo вже тестуються партнерами AMD

Наразі фахівці AMD працюють над мобільними процесорами Strix Halo.

Зразки нових «камінців» не тільки курсують між лабораторіями чипмейкера, що підтверджують записи в митних базах, але й вже були відправлені партнерам AMD для подальших випробувань.

Про це стало відомо завдяки тестовому пакету Geekbench.

В онлайн-базі бенчмарка було помічено тестову систему HP, в якій було встановлено процесор з ідентифікатором AMD 100-000001422-31_N.

Зарубіжні колеги впевнені, що це інженерний зразок APU Strix Halo.

Для нього характерна наявність восьми ядер Zen 5 з максимальною частотою 5,36 ГГц й 32 мегабайт L3-кешу.

Якихось подробиць про конфігурацію графічного блоку Gekbench, на жаль, не розкриває.

Але враховуючи, що партнери AMD вже активно тестують Strix Halo, поява додаткової інформації залишається питанням часу.

Раніше у Мережі опинилися конфіденційні документи AMD, в яких розкриваються головні особливості процесорів Strix Halo.

У них компанія застосує багаточипове компонування, об'єднавши до двох чиплетів із вісьмома ядрами Zen 5 і 32 МБ L3-кешу в кожному та велику мікросхему введення-виведення.

Вона містить графічний модуль RDNA 3.5 на 40 Compute Units, NPU-блок продуктивністю 60 TOPS й 256-розрядний контролер оперативної пам'яті LPDDR5X-8000 з 32 мегабайтами кешу (аналог Infinity Cache).

Офіційний реліз процесорів AMD Strix Halo заплановано на наступний рік.

Додамо, що найближчими днями в продаж надійдуть перші ноутбуки на базі чипів Ryzen AI 300 (Strix Point).

Джерело матеріала
loader