Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха»
Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха»

Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха»

Ласкаво просимо до MCU! Актор Ентоні Макі привітав легендарних мутантів Дедпула та Росомаху у кіновсесвіті Marvel, особисто з'явившись на прем'єрі супергеройського фільму «Дедпул і Росомаха».

Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха» - Фото 1

45-річний актор блокбастерів про пригоди Месників, який став новим Капітаном Америка, відвідав прем'єру супергеройського екшну «Дедпул і Росомаха», який офіційно приведе мутантів та Людей Ікс до всесвіту MCU.

Поділившись фотографіями з події, Макі написав в Instagram, згадавши, що знімався разом з Г'ю Джекманом у стрічці Шона Леві «Реальна сталь»:

Наштовхнувся на кількох друзів, з якими відбулося швидке возз'єднання фільму «Реальна сталь»! LFG!!! Не можу ще з більшим захопленням чекати, як ці двоє надирають зади! Тільки @vancityreynolds може змусити @thehughjackman бути настільки сексуальним! @marvelstudios @slevydirect

Макі втілить нового Капітана Америка, яким став його герой Сем Вілсон, колишній Сокіл, у майбутньому кінокоміксі «Капітан Америка: Чудесний новий світ», що вийде у 2025 році. Дивіться його перший трейлер тут.

Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха» - Фото 2

Новий Капітан Америка відвідав прем'єру екшну «Дедпул і Росомаха» - Фото 3

Джерело матеріала
loader