Українки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко здобули «золото» та «бронзу» на Олімпіаді в Парижі

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла у фіналі зі стрибків у висоту на Олімпійських іграх у Парижі. На пʼєдесталі також опинилася Ірина Геращенко, яка здобула бронзову медаль.

Ярослава Магучіх фінішувала першою з висотою 2 метри. Її головна суперниця з Австралії — срібна призерка Нікола Оліслагерс — взяла таку ж висоту з другої спроби.

Третє місце розділили між собою Ірина Геращенко та Елеонор Паттерсон — вони фінішували з висотою 1,95 метра і не підкорили планку 1.98 метра з трьох спроб.

На минулих змаганнях у Токіо Ярослава Магучіх здобула бронзову медаль, проте для Ірини Геращенко це перша олімпійська нагорода.

Водночас зі спортсменками український легкоатлет Михайло Кохан став бронзовим призером у фіналі з метання молота на цьогорічних Олімпійських іграх.

Нагадаємо, раніше Ярослава Магучіх побила світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок. Українська спортсменка підкорила висоту 2.10 метра на етапі Діамантової ліги в Парижі.