До Декларації про посилення стійкості культурного сектору України вже доєдналися 22 країни - Точицький
До Декларації про посилення стійкості культурного сектору України вже доєдналися 22 країни - Точицький

До Декларації про посилення стійкості культурного сектору України вже доєдналися 22 країни - Точицький

До Декларації щодо посилення стійкості культурного сектору України, яка була ухвалена на міжнародній конференції з питань культури «Співпраця заради стійкості», вже доєдналося 22 країни.

Про це міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький сказав в телеефірі, передає Укрінформ.

"Результат діяльності конференції - Декларація, до якої доєдналося вже 22 країни. Це свого роду важливий крок до підготовки наступного заходу з питань відновлення, великої конференції, яка відбудеться у Римі цього року", - сказав Точицький. 

Він зазначив, що культура є невід'ємним елементом національної безпеки кожної нації.

Міністр підкреслив, що міжнародна конференція з питань культури України «Співпраця заради стійкості» стала першим масштабним заходом, присвяченим культурі з моменту початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. 

Читайте також: Культурна спадщина України є частиною ідентичності Європи - комісар ЄС

Як повідомлялося, 1 лютого в Ужгороді відбулася перша міжнародна конференція з питань культури «Співпраця заради стійкості» за участі представників понад 20 країн світу. 

Результатом роботи конференції стало ухвалення Декларації щодо посилення стійкості культурного сектору України. Декларація передбачає кілька напрямків скоординованих зусиль України та міжнародних партнерів для збереження, захисту культурної спадщини та відбудови культурної інфраструктури.



Джерело матеріала
loader