Василь Байдак представив дубльований трейлер бразильського фільму «Блакитна стежка»
Василь Байдак представив дубльований трейлер бразильського фільму «Блакитна стежка»

Василь Байдак представив дубльований трейлер бразильського фільму «Блакитна стежка»

Завдяки коміку та волонтеру Василю Байдаку 30 жовтня в український прокат вийде нове бразильське фантастичне роудмуві «Блакитна стежка», що отримало «Срібного ведмедя» на Берлінському кінофестивалі у 2025 році.

Події фільму режисера Ґабрієля Маскаро розгортаються у Бразилії, в недалекому майбутньому. Уряд переселяє літніх людей до ізольованих колоній, щоб молоде покоління могло зосередитися на продуктивності та розвитку. Тереза, якій майже 80 років, вирішує кинути виклик системі. Замість того щоб змиритися зі своєю долею, вона рушає в подорож Амазонією, щоб здійснити останнє бажання перед втратою свободи.

Байдак став дистрибутором «Блакитної стежки» через жарт на подкасті, де він запропонував випустити в прокат фільм без участі голлівудських зірок. Комік також взяв участь в дубляжі роудмуві разом з Ірмою Вітовською та Володимиром Дантесом.

Василь Байдак представив дубльований трейлер бразильського фільму «Блакитна стежка» - Фото 1

Джерело матеріала