У Житомирі зведуть індустріальний парк, орієнтований на енергетику та переробку агропродукції
У Житомирі зведуть індустріальний парк, орієнтований на енергетику та переробку агропродукції

У Житомирі зведуть індустріальний парк, орієнтований на енергетику та переробку агропродукції

У Житомирі зведуть індустріальний парк, орієнтований на енергетику та переробку агропродукції - Фото 1

В Житомирі зведуть індустріальний парк з фокусом на зелену енергетику та переробку агропродукції.

В індустріальному парку «Діоніс Енерго Еко парк» розмістять виробництво біогазу, біоетанолу та біопластику, а також потужності для генерації альтернативної енергії.

Тут також працюватимуть підприємства з виготовлення будматеріалів, продукції харчової промисловості, добрив та азотних сполук.

Серед учасників проєкту є компанія «Діоніс БГЕ», «Теофопільська енергетична компанія», яка працює з біогазом, має біоетанольний завод і постачає продукцію до ЄС та «Перша подільська енергетична компанія».

Очікуванні інвестиції – близько 800 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Норвегія вкладе вісім з половиною мільйонів євро в індустріальний парк під Львовом

  • #індустріальний об'єкт

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Джерело матеріала