/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F193%2F36d219eb958e86a5fff43f1025e381a4.jpg)
«Місяць України в ОАЕ». Українські артисти представлять музичну програму в Абу-Дабі
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Мистецький захід, що відбудеться 16 січня, поєднає сучасну українську авторську музику та класику французького шансону.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F193%2F3f6a0f7e3ad23444dafd5fa089d491e8.jpg)
У програмі вечора: п’ять авторських українських пісень у виконанні співачки та авторки пісень Odara, оригінальні інструментальні композиції віртуоза Євгена Хмари та французька програма «Under the Sky of Paris» із творами легендарних виконавців: Едіт Піаф, Джо Дассена, Даліди, Іва Монтана та ZAZ.
Концерт розпочнеться о 19:30. Для участі у заході гостям необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.
У диппредставництві зауважили, що концерт має стати простором культурного діалогу та презентації української музичної сцени у міжнародному академічному середовищі.
Нагадаємо, у межах «Місяця України в Об’єднаних Арабських Еміратах» у приміщенні Консульства України в Дубаї відбулося офіційне відкриття книжкової полички під назвою «Книжкова оаза».
Фото: sorbonne-universite.fr
