MY.UAСтатті
  • Війна
  • Новини
  • Статті
  • Відео
  • Covid-19
  • Рейтинги
  • Погода
    • Фінанси
    • Гороскоп
    • Радіо
    • Телепрограма
    • Контакти
З картинками
Текстовий вигляд
uk
УкраїнськаРосійська
30 вересня, вівторок
Популярні
Люди
Культура
Кіно
Подорожі
Життя
Технології та наука
Їжа

Технології та наука

ASRock представила материнські плати Z790 Taichi Lite та B650E Taichi Lite

ASRock представила материнські плати Z790 Taichi Lite та B650E Taichi Lite

ASRock розширила асортимент материнських плат за рахунок моделей Z790 Taichi Lite та B650E Taichi Lite для процесорів Intel LGA1700 та AMD AM5 відповідно. Це оновлені варіанти плат Z790 Taichi та B650E Taichi. Як...
Overclockers
13 липня 2023
Palit GeForce RTX 4060 Dual та StormX виконані у форматі карт розширення PCI-E 4.0 x8

Palit GeForce RTX 4060 Dual та StormX виконані у форматі карт розширення PCI-E 4.0 x8

Overclockers
13 липня 2023
Ілон Маск запустив проект xAI для розробок у сфері ШІ

Ілон Маск запустив проект xAI для розробок у сфері ШІ

Overclockers
13 липня 2023
Опубліковано системні вимоги Atlas Fallen

Опубліковано системні вимоги Atlas Fallen

Overclockers
13 липня 2023
AMD випустила FidelityFX SDK 1.0, який включає усі технології FidelityFX

AMD випустила FidelityFX SDK 1.0, який включає усі технології FidelityFX

Overclockers
13 липня 2023
З'явилася велика демонстрація: Test Drive Unlimited: Solar Crown

З'явилася велика демонстрація: Test Drive Unlimited: Solar Crown

Overclockers
13 липня 2023
Археологи знайшли у Хмельницькій області кераміку часів Київської Русі

Археологи знайшли у Хмельницькій області кераміку часів Київської Русі

Ukraine Art News
12 липня 2023

Останні новини

Apple назвала головну проблему iOS 26

Apple назвала головну проблему iOS 26

09:09
В Одесі через негоду змінили рух тролейбусів і зупинили трамваї

В Одесі через негоду змінили рух тролейбусів і зупинили трамваї

09:09
Next page

Агрегатор новин MY.UA і розділ статей "Технології та наука"

MY.UA - це новинний агрегатор українського і світового контенту, який працює завдяки штучному інтелекту і формує індивідуальну стрічку новин для кожного читача новинного ресурсу.

Завдяки такій розробці читач отримав можливість максимально отримувати інформацію в одному місці, адже новинні матеріали на агрегаторі новин MY.UA не тільки публікуються оперативно, але і підкріплюються базою даних з персонами, які згадуються в новинному потоці.

Наші редактори щодня наповнюють базу персон, що дозволяє вам відразу ж дізнаватися останню інформацію про той чи інший персонаж, який фігурує в українській стрічці новин. Так, ви відразу ж бачите інформацію, хто ця людина, його біографічні відомості, все про кар'єру, особисте життя, компромат і навіть про його фінансовий стан.

Новинний ресурс MY.UA наповнюється новинами про політичну ситуацію в країні та світі, новинами економіки сьогодні, останніми новинами суспільства, актуальними новинами про події в світі, свіжими новинами про спорт та багато іншого.

Також на агрегаторі новин ми щодня збираємо і публікуємо для вас новини розважального характеру. Знайти ви їх зможете в розділі "Дозвілля".

Варто не забувати і про розділ "Статті", де також щодня збирається безліч цікавої та корисної інформації. Щоб читачеві було максимально комфортно і приємно читати матеріали, які публікуються на агрегаторі новин ми поділили його на підкатегорії. Так, тут ви знайдете:

  • "Люди";
  • "Культура";
  • "Кіно";
  • "Подорожі";
  • "Життя";
  • "Технології та наука";
  • "Їжа".

Так, однією з основних рубрик сайту є категорія "Технології та наука". У ній ви зможете читати світові новини технологій, новини в світі технологій, новини зі світу технологій, новини інноваційних технологій, новини технологій сьогодні, останні новини технологій, всі найсвіжіші та актуальні новини зі світу науки.

Варто зазначити, що ця категорія дозволяє ширше дивитися на новини зі світу технологій. Так, на сайті українських новин MY.UA ви також знайдете новини науки, всі новини про космос, новини про дослідження в космосі, останні новини в освоєнні космосу, новини космосу онлайн, новини в світі гаджетів, новини технологій і гаджетів, ігрові новини на сьогодні, новини зі світу ігор, інтернет-новини онлайн і багато іншого.

Стрічка новин даного розділу розповість читачам про те, які розкопки проходять зараз, що експертам вдалося з'ясувати, про нові відкриття будь-якої наукової сфери, зміни клімату на планеті, дослідження в медицині і багато іншого. Найголовніше, що наука - це не нудно. Це не набір якихось формул і правил, які потрібно заучувати і запам'ятовувати. Це цілий світ, який допоможе краще пізнати планету, місце, де ми живемо, людей навколо і себе самого.

Стрічка новин в розділі «Технології та наука» постійно оновлюється. Агрегатор публікує нові матеріали кожні кілька хвилин. Їх надають сайти-партнери MY.UA. Залишатися в курсі всіх наукових подій, а також розширювати свій кругозір легко на сайті-агрегаторі новин MY.UA.

© 2025 «MY.UA»
Про проектПолітика конфіденційностіДопомогаРедакціяКонтакти: hello@my.uasales@my.ua