У ГПУ заявили про арешт снайпера, підозрюваного у вбивствах на Євромайдані
У ГПУ заявили про арешт снайпера, підозрюваного у вбивствах на Євромайдані

У ГПУ заявили про арешт снайпера, підозрюваного у вбивствах на Євромайдані

У Генеральній прокуратурі України підтвердили інформацію про арешт колишнього снайпера внутрішніх військ МВС, підозрюваного у вбивстві активістів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 під час Революції Гідності.

Про це з посиланням на главу Департаменту спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергія Горбатюка, передає УНІАН.

За його словами, затриманому оголосили підозру у скоєнні злочину за ч.

115 і ч.

3 ст.

365 Кримінального кодексу (умисне вбивство; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Як розповів Горбатюк, після служби у внутрішніх військах підозрюваний перейшов до Національної гвардії України.

При цьому він уточнив, що коли у кінці жовтня чоловіка затримали, лави НГУ він на той час вже покинув.

"Раніше він служив.

У той час він був у внутрішніх військах, потім - у Нацгвардії.

А тепер - років зо два як звільнений.

Він в якомусь приватному підприємстві працював", - зазначив Горбатюк.

Він також додав, що прокуратура зволікала з затриманням, оскільки збирала необхідну доказову базу.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про арешт снайпера, який стріляв у активістів Майдану у 2014 році.

Джерело матеріала
loader
loader