Аваков планує замовити 20 катерів для охорони морських кордонів
Аваков планує замовити 20 катерів для охорони морських кордонів

Аваков планує замовити 20 катерів для охорони морських кордонів

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Depo.

ua з посиланням на прес-службу МВС .

"Міністерство внутрішніх справ України у 2019-му році запропонує Кабміну проект з виробництва спільно з французькою компанією близько 20 катерів для посилення охорони морських кордонів країни", – йдеться у повідомленні.

За словами Авакова, МВС має намір повністю перебудувати систему контролю і охорони морських кордонів.

"Наші корабельні парки не оновлювалися десятки років.

Тому у 2019-му році ми будемо пропонувати уряду проект, аналогічний вертолітному, щоб радикально вирішити питання присутності наших прикордонних кораблів", – заявив очільник МВС.

Він також зазначив, що мова йде про сучасні катери 32-35 метрів, які будуть виготовлятися на одному з українських заводів у співпраці з французькою стороною, але "з високим ступенем локалізації проекту в Україні".

Джерело матеріала
loader
loader