Луценко оприлюднив схему, за якою Мангер міг замовити вбивство Гандзюк
Луценко оприлюднив схему, за якою Мангер міг замовити вбивство Гандзюк

Луценко оприлюднив схему, за якою Мангер міг замовити вбивство Гандзюк

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер міг замовити вбивство активістки Катерини Гандзюк через двох посередників.

Відповідну схему на брифінгу оприлюднив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає кореспондент "ТСН" Валентина Мудрик.

За даними Генеральної прокуратури, Мангер звернувся до посередників О.

Лєвіна і І.Павловського.

Павловський, своєю чергою, знайшов організатора вбивства С.

Мангер міг дати не менше 10 тисяч гривень для купівлі техніки, а також узгодив суму винагороди у розмірі 5600 доларів.

Ймовірний організатор вбивства Павловський вже безпосередньо комунікував з виконавцями Грабчуком, який облив Гандзюк кислотою, Васяновичем і Вишневським, які здійснювали спостереження, а також Горбуновим, який придбав кислоту.

Вбивство також може бути пов'язаним із підпалом лісу в Олешківському районі, 27-28 травня, до якого може бути причетний Торбін (стрілка на схемі веде до нього).

Що стосується інших фігурантів, імена яких звучали в пресі, зокрема голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, то їхня причетність до злочину доказів не має.

У понеділок, 11 лютого, очільнику Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою.

Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада.

Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.

Раніше також повідомлялося про те, що підозрюваного в організації вбивства активістки Олексія Левіна пов'язують з головою Херсонської облради, партійцем "Батьківщини" Владиславом Мангером, партійцем Блоку Петра Порошенка Андрієм Гордєєвим та заступником Гордєєва - Євгеном Рищуком.

Через закиди про співпрацю з Левіним, Мангер раніше заявив, що на час слідства припиняє членство в "Батьківщині".

Активісти ж влаштували вже кілька акцій з вимогою виключити його з партії та звільнити з посади голови обласної ради.

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader