Леді Гага з'явилася на церемонію Оскар-2019 у знаменитому кольє Tiffany
Леді Гага з'явилася на церемонію Оскар-2019 у знаменитому кольє Tiffany

Леді Гага з'явилася на церемонію Оскар-2019 у знаменитому кольє Tiffany

09:57, 25 лютого 2019.

Світ.

12.

До того, як виконавиця одягнула його на свою шию, кольє носила лише легендарна Одрі Хепберн.

Співачка, яка зіграла у фільмі "Народження зірки", Леді Гага з'явилася на церемонії нагородження Оскар-2019 в найзнаменитішому намисті від марки Tiffany & Co.

До того, як виконавиця одягнула його на свою шию, кольє носила лише легендарна Одрі Хепберн.

На червоній доріжці премії Оскар-2019, яка відбулася в неділю, 24 лютого, популярна співачка і акторка з'явилася в розкішній чорній сукні від Alexander Mc.

Однак найбільшу увагу в образі Леді Гаги привернуло ніяк не вбрання, а прикраси, які вона обрала для світського заходу.

На шиї зірки виблискувало намисто зі 128-каратним діамантом.

Кольє із жовтим дорогоцінним каменем відноситься до колекції ювелірних виробів компанії Tiffany & Co, які носила легендарна Одрі Хепберн.

В мережі шанувальники творчості двох зірок почали створювати колажі, на яких Леді Гага і Одрі Хепберн зображені з дорогоцінним намистом.

Історія намиста від Tiffany & Co.

Чарльз Льюїс Тіффані, який був засновником бренду, зробив історичну покупку жовтого каменю в 1987 році.

Діамант було знайдено на родовищі Кімберлі в Південній Африці.

Представники бренду вирішили зробити золотистий діамант, розмір якого до ограновування становив 287 каратів, основним скарбом бренду Tiffany & Co.

Однак пізніше діамант потрапив у руки Г.

Кунца, який вирішив розкрити красу каменю, а не зберегти його величезний розмір.

Тому після ограновування він вийшов розміром 128,54 карата.

Першу оправу для діаманта зробив дизайнер Жан-Мішель Шлюмберже у 1961 році.

Саме це кольє одягала Одрі Хепберн для зйомок у фільмі "Сніданок у Тіффані".

У 1995 році камінь Tiffany Diamond став частиною іншого творіння, яке створив дизайнер Шлюмберже.

Після праці з діамантом в центрі брошки з’явився "Птах на камені".

У 2012 році ювелірна марка Tiffany & Co святкувала 175-річчя з дня заснування.

Саме тоді бренд представив діамант у новому приголомшливому намисті, яке Леді Гага одягнула на церемонію нагородження Оскар-2019.

У будні дні кольє можна побачити в флагманському бутику Tiffany & Co, розташованому на П'ятій авеню у Нью-Йорку.

#Оскар#Леді Гага.

Джерело матеріала
loader
loader