/https%3A%2F%2Fecotown.com.ua%2Fupload%2Fiblock%2Fbfe%2F1706.jpg)
Українські підручники друкуватимуть на екопапері
Навесні в Україні будуть друкувати підручники та книги для дітей на екологічно чистому папері.
Це видання, де особливо потрібно не тільки високоякісне відтворення кольорових ілюстрацій й висока механічна міцність, а й безпечність матеріалу та повна відповідність санітарним вимогам, передає nk.
Папір з урахуванням європейських стандартів щодо підручників і книг для дітей був розроблений на замовлення видавництва "Ранок".
Унікальність технології отримання екопаперу полягає в тому, що для його виготовлення не застосовуються хлор і діоксид титану як відбілювач.
Білизна екопаперу оптимальна для зору, очі не втомлюються при роботі з підручником.
Папір має відмінні друкарські властивості, підвищена пухкість дозволяє створювати більш легкі книжки, що дуже важливо для підручників і загальної ваги шкільного портфеля.
«У 2019 році нові підручники для 2, 6, 11 класів будуть друкуватися виключно на українському папері, - заявив генеральний директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов.
- Зміївська паперова фабрика гарантує, що до старту друкарського сезону, а це відбудеться у квітні, буде вироблено 2 тисячі тонн високоякісного паперу».
У майбутньому видавництво планує повністю відмовитися від поставок імпортованої сировини.

