/https%3A%2F%2Fstatic2.gazeta.ua%2Fimg2%2Fcache%2Fpreview%2F899%2F899637_w_800.jpg%3Fv%3D0)
ЗСУ на Донбасі привели у повну бойову готовність
Станом на 26 квітня в Об'єднаних силах посилили пильність, розвідку і бойову службу.
Підрозділи ЗСУ готові стримувати збройні формування Російської Федерації на всіх можливих напрямках ескалації бойових дій, про це на повідомив прес-центр ООС у Facebook.
Командувач ОС генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів до дій за призначенням.
Провели перевірки та тренування резервів, уточнили завдання підрозділам розвідки, артилерії і контрснайперської боротьби.
Окремо перевірені та підготовлені всі складові сектору безпеки, залучені до операцій ОС."Об'єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань за призначенням у разі ескалації бойових дій.
З силами і засобами проведені заходи щодо вдосконалення сумісності, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами і матеріально-технічними засобами", – заявив Наєв.
Російська влада шляхом підписання указу про спрощене надання громадянства РФ жителям окупованих територій Донбасу запустила абхазький сценарій на сході України.
Вважає Борис Бабін, громадський і політичний діяч, доктор юридичних наук.

