![Обшуки в офісі "Секретних матеріалів" не пов'язані з діяльністю телеканалу "1+1", - СБУ](https://thumbor.my.ua/5rOKA3foZ8-PpqfPgKDMPVJjfic=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F06%2F27%2F393424.jpg%3Ftimestamp%3D1561640010)
Обшуки в офісі "Секретних матеріалів" не пов'язані з діяльністю телеканалу "1+1", - СБУ
Обшуки, які працівники Служби безпеки України проводять за адресою вул.
Куренівська, 18, не пов'язані з діяльністю телеканалу "1+1".
Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ в Facebook.
У відомстві зазначають, що обшуки здійснюються стосовно конкретних осіб, на місцях можливого створення і зберігання аудіо файлів, отриманих незаконним шляхом.
"Тривають слідчі дії, які здійснюються за рішенням суду.
Слідчі дії проводяться в інших осіб, які перевіряються на причетність до незаконного використання спеціальних технічних засобів", - йдеться в повідомленні.
В СБУ підкреслюють, що ніякого втручання в роботу телеканалу "1+1" не проводиться.
"Деталі – пізніше", - підсумували у відомстві.
Як повідомлялося, СБУ прийшла з обшуками в будівлю телеканалу "1+1" за адресою вул.
Куренівська, 18 у Києві.
В офісі, де проходить обшук, працюють журналісти проектів "Гроші" і "Секретні матеріали".
ЗМІ з посиланням на джерела в силових структурах повідомляють, що саме в цьому приміщенні, де проходять обшуки, є комп'ютер, на якому монтувалися "плівки Гончарука".
ЗМІ з посиланням на джерела в силових структурах повідомляють, що саме в цьому приміщенні, де проходять обшуки, є комп'ютер, на якому монтувалися "плівки Гончарука".
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)