/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F02%2F07%2F415523.jpg%3Ftimestamp%3D1581070480)
Бойовики на Донбасі мінують лінію зіткнення, - Міноборони
Війна на Донбасі.
Міноборони України.
За даними Головного управління розвідки, що бойовики на Донбасі здійснюють додаткове мінування уздовж лінії зіткнення, в тому числі в безпосередній близькості від населених пунктів та на об'єктах цивільної інфраструктури.
Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони.
У відомстві уточнили, що супротивник використовує протитанкові та протипіхотні міни, в тому числі заборонені міжнародними конвенціями, а також саморобні вибухові пристрої.
За даними української розвідки, низький рівень підготовки бойовиків призводить до зростання втрат, а за відсутності схем мінних полів і взаємодії між їх підрозділами з початку лютого на власних мінах підірвалися шість чоловік.
Також в Міноборони повідомили, що з початку поточної доби українські позиції в районі населеного пункту Оріхове піддалися обстрілу.
Так, починаючи з 11:00 бойовики випустили 10 мін калібру 82 мм.
Втрат з нашого боку немає.
В результаті обстрілу ворожих один український військовий був поранений.

