Молдова продовжить "політику" малих кроків" у придністровському врегулюванні, - Додон
Молдова продовжить "політику" малих кроків" у придністровському врегулюванні, - Додон

Молдова продовжить "політику" малих кроків" у придністровському врегулюванні, - Додон

Ігор Додон.

ins{.

Молдова продовжить “політику малих кроків” у придністровському врегулюванні.

Про це написав президент Ігор Додон за підсумками зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремингером на полях Мюнхенської конференції з безпеки на своїй сторінці в Facebook.

“Обговорили широке коло питань, що стосуються відносин між Республікою Молдова і цією міжнародною організацією, у тому числі в частині зміцнення правової держави, захисту прав людини і проведення вільних виборів.

Особливу увагу приділили нинішньому стану і перспективам врегулювання придністровської проблеми, де ОБСЄ традиційно виступає у ролі основного переговорного майданчика.

Вказав на необхідність продовження “політики малих кроків” та подальшої імплементації протоколу “Берлін+”, - написав Додон.

За його словами, у Кишиневі розраховують на сприяння головуючої в ОБСЄ Албанії в переговорах з придністровського врегулювання.

До призначення на посаду міністра оборони у сформованому 14 листопада уряді Іона Кіку Гайчук був радником президента Молдови Ігоря Додона, секретарем Вищої ради безпеки.

Теги за темою
Молдова
Джерело матеріала
loader
loader