"Срібна" інтрига у розпалі. "Зоря" перемогла у Львові і знову посунула "Динамо" з другого місця

"Зоря" обіграла "Львів" на власному полі у матчі 21-го туру української Прем’єр-ліги.

Матч відбувся у Запоріжжі і завершився з рахунком 2:0.

Команда Віктора Скрипника могла пропустити на 40-й хвилині, коли після обрізки луганців пробив Ренан Олівейра, однак господарів врятувала стійка.

"Зоря" розпечатала ворота суперника у другому таймі.

На 54-й хвилині Владислав Кабаєв скористався передачею Максима Луньова.

Луганці мали ще кілька небезпечних моментів, однак не реалізували їх.

На 72-й хвилині арбітр зустрічі Дмитро Бондаренко призначив пенальті у ворота львівського колективу за гру рукою Антона Браткова.

Голкіпер Богдан Сарнавський упорався з ударом Артема Громова.

Під кінець основоного часу Братков знову зіграв рукою, тепер вже суддя призначив штрафний, і Богдан Лєднєв потужним ударом довів рахунок до 2:0.

А у компенсований час Лєднєв не зміг пробити Сарнавського з пенальті, який призначили за ще одну гру рукою.

Таким чином "Зоря" повернула собі друге місце у турнірній таблиці УПЛ, посунувши "Динамо", яке днем раніше перемогло "Колос" (2:0).

Перед останнім туром першого етапу команда Скрипника має на 1 бал більше - 43 проти 42.

Другий етап УПЛ, в якому команди розіб’ють на дві шістки, стартує 23-м туром.