У Хмельницькому арештували підозрюваного у вбивстві дружини та замаху на вбивство знайомого
У Хмельницькому арештували підозрюваного у вбивстві дружини та замаху на вбивство знайомого

У Хмельницькому арештували підозрюваного у вбивстві дружини та замаху на вбивство знайомого

8 березня.

У Хмельницькому суд взяв під варту на період досудового розслідування 44-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини та замаху на вбивство товариша.

Після свого вчинку зловмисник намагався вчинити самогубство.

Про це УНН повідомили у відділі комунікації ГУНП у Хмельницькій області.

Так, 7 березня, близько 14.30, на лінію "102" надійшло одразу кілька дзвінків від мешканців одного з будинків по вулиці Шевченка.

Одна людина повідомляла, що у під’їзді сталося вбивство, інша – що чоловік намагається стрибнули з даху.

По прибуттю на місце правоохоронці встановили, що чоловік на ґрунті ревнощів ножем вбив свою 38-річну дружину та поранив 36-річного знайомого.

Зрозумівши невідворотність покарання за свій вчинок, зловмисник вирішив покінчити життя самогубством, зістрибнувши з 8-го поверху, та виліз на підвіконня на сходинковому майданчику.

Спецпризначенцям вдалося зняти його з підвіконня неушкодженим.

Слідчі ГУНП в Хмельницькій області відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства та замаху на умисне вбивство і оголосили чоловікові про підозру.

Санкція статті 115 Кримінального кодексу України у якості максимального покарання за умисне вбивство передбачає довічне позбавлення волі.

Суд у якості запобіжного заходу чоловікові обрав тримання під вартою на період проведення досудового розслідування.

Наразі слідчі продовжують з’ясовують усі деталі трагедії.

Теги за темою
поліція Вбивство
Джерело матеріала
loader
loader