"Ліверпуль" програв вдома "Атлетіко" та вилетів з Ліги чемпіонів

ins{.

"Ліверпуль" грав вдома проти мадридського "Атлетіко" матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Червоні" з самого початку гри заволоділи ініціативою і насіли на ворота суперника.

І під кінець тайму після навісу Олександра-Арнольда праворуч Вейналдум точно пробив головою.

Незважаючи на всі спроби, більше в основний час глядачі голів не побачили.

А вже на початку овертайму Фірміні подвоїв перевагу господарів, але незабаром Фернандо Льоренте оформив дубль і зрівняв рахунок в матчі.

А в кінці матчу "Атлетіко" і зовсім вирвав перемогу після виходу один на один.

Додамо, що в іншому матчі вечора ПСЖ обіграв "Боруссію" і пройшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

11 березня, 22:00.

Ліверпуль, "Енфілд Роуд".

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу.

"Ліверпуль" – "Атлетіко" 2:3 (перший матч - 0:1.

Гол: Вейналдум, 43, Фірміно, 93 – Льоренте, 97, 105+1, Мората, 120.

"Ліверпуль": Адріан, Робертсон, ван Дейк, Гомес, Александер-Арнольд, Окслейд-Чемберлен (Мілнер, 82), Вейналдум (Орігі, 106), Хендерсон (Фабіньо, 106), Мане, Фірміно (Миниамино, 113), Салах.

"Атлетіко": Облак, Лоді, Феліпе, Савич, Триппьер (Врсалько, 91), Корреа, Томас, Сауль, Коке, Фелиш (Мората, 103), Дієго Коста (Льоренте, 56).

ВСЕ! Ліверпуль здає Кубок чемпіонів назад в УЄФА!.

120 хв.

ГОЛ!!! МОРАТА! Коке відмінним пасом вивів Морату один на один, а той свій момент використав!.

113 хв.

Миниамино з'явився на полі замість Фірміні.

106 хв.

Фабіньо і Орігі вийшли замість Хендерсона і Вейналдума.

А в Атлетіко Хименесс змінив Корреа.

Quel but Lorente #LIVATL pic.

AMVZIGH (@Lefou.

Mehdi) March 11, 2020.

105+1 хв.

ГОЛ!!! ЛЬОРЕНТЕ!!! Дуже схоже, що Атлетіко вириває цей матч! Мората одним з перших своїх дотиків оформив ассист, а Льренте – дубль!.

103 хв.

Замість Фелікса виходить Мората.

97 хв.

ГОЛ! ЛЬОРЕНТЕ! Невдало вибив м'яч Адріан, той опинився у Льоренте, який пробив з-за штрафної і м'яч заскочив у ворота.

⚽️ Liverpool vs Atletico | Firmino (GOAL!!!) 94' #LIVATM pic.

— D9INE (@D9INE_ELITE) March 11, 2020.

93 хв.

ГОЛ! ФІРМІНО! Після подачі справа Боббі точно пробив головою!.

91 хв Врсалько вийшов замість Трипп`єра.

Фінальний свисток! Нас чекає ще півгодини футболу.

90+1 хв.

Салах пробив, розвернувшись, але Облак знову грає впевнено.

85 хв Охохо! Мане намагався "ножицями" пробити, але трохи не влучив по воротах.

82 хв.

Мілнер поміняв Окслейда-Чемберлена.

69 хв.

Александер-Арнольд класно приклався здалеку, Облак на місці!.

67 хв.

Салах розібрався з захистом Атлетіко, пробив, але м'яч відскочив до Робертсона, який вдарив у поперечину!.

56 хв.

Замість Кости вийшов Льоренте.

Wijnaldum, the father of Spaniard teams.

1-0 for the Reds pic.

— Rafa LFC (@Anfield.

Sir) March 11, 2020.

43 хв.

ГОЛ! ВЕЙНАЛДУМ! Знову спрацювала зв'язка Олександра-Арнольда і Венйалдума! Перший подав праворуч, а другий головою вколотив м'яч у сітку воріт!.

31 хв.

Корреа перехопив м'яч в чужій штрафній, віддав на Фелікса, але той не дав забити Робертсон!.

18 хв.

Феліпе пробив поруч зі штангою після подачі кутового!.

5 хв.

Александер-Арнольд практично ідеально навісив на Вейналдума, але з того ударом впорався Облак!.

1 хв.

Коста примудрився вирватися до чужих воріт, але пробив поруч зі штангою!.

Добрий вечір, друзі.

Впорається Лівер сьогодні?.

У першій половині сезону здавалося, що могутніше "Ліверпуля" в Європі немає команди.

Та легкість, з якою "червоні" пішли у відрив у Прем'єр-лізі, вражала.

Але зараз переможець Ліги чемпіонів відчуває труднощі, які почалися як раз в Мадриді.

Після поразки від "Атлетіко" "Ліверпуль" насилу обіграв "Вест Хем", сенсаційно був розгромлений "Уотфордом", вилетів з Кубка Англії від "Челсі".

У вихідні "Лівер" вдома обіграв "Борнмут", але перемога була дуже складною.

У "Атлетіко" ситуація теж непроста.

Але перемога у першому матчі показала, що підопічні Симеона ще цілком здатні показувати футбол елітного рівня.

У чемпіонаті Іспанії команда йде в щільній групі, яка бореться за призові місця.

І хоч "Атлетіко" не програвав з 1 лютого, вище п'ятого місця піднятися не вдалося.

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч ПСЖ – "Боруссія".

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:.

"Я знаю, на що здатні хлопці, але я не граю, а вони.

Ми вже говорили, впевненість — це не те, що ти отримуєш, кладеш в кишеню і носиш все життя.

Вона приходить і йде.

Це почуття потрібно, коли все виходить.

Потрібно боротися з усіх сил, це головне.

Ми повинні продовжувати боротьбу, як слід битися проти будь-якого суперника".

Особисті зустрічі:.

У першому поєдинку між командами все вирішив єдиний влучний удар Сауля в дебюті гри.

До цього команди грали п'ять разів.

У 2008 році в Лізі чемпіонів "Атлетіко" і "Ліверпуль" двічі зіграли 1:1.

У півфіналі Ліги Європи 2010 року "Атлетіко" пройшов "червоних" завдяки голу на виїзді.

А в 2017 році команди зіграли внічию у фіналі товариського Кубка Ауді, перемога по пенальті дісталася "Атлетіко".