"Динамо" дотиснуло "Олександрію" в чвертьфіналі Кубка

Київське "Динамо" перемогло "Олександрію" в чвертьфіналі Кубка України з рахунком – 1:0.

Автором переможного м'яча став Віктор Циганков.

Після першого тайму ніхто не сподівався на прорив киян.

Гра була рівною й нудною.

Команди грали без воріт.

Моментів, фактично, створено не було.

"Олександрію" такий перебіг влаштовував і вони вийшли на другу половину гри, ніби продовжуючи першу.

Однак змінилося "Динамо".

Киян навіть не спинило вилучення Кадірі.

Команда побігла в атаку, почала боротися за кожен м'яч і включила швидкість.

Гол був питанням часу.

Усі розмови остей про суддівські помилки в матчі тижневої давнини в Олександрії виявилися звичайним блефом.

Гостям пощастило, що під час красивого голу Русина, у положення поза грою забіг Вербич.

Інакше до додаткового часу справа могла не дійти.

Назарій взагалі діяв у кращих традиціях настирних форвардів "Динамо" – боровся за кожен м'яч, несподівано розвертався і бив при найменшій нагоді.

Різниця із іспанцем Солем, який грав у першому таймі була справді вражаючою.

Гості 65 хвилин грали в чисельній більшості, і лише в останні 5 хвилин додаткового часу змогли перевести гру на половину поля киян.

Перший удар в площину воріт "Динамо" гості завдали лише на 97 хвилині.Кияни явно ожили але не всі.

Автор переможного м'яча Віктор Циганков вийшов на додатковий час і відразу зіпсував кілька атак.

Циганков не встигав за маневрами партнерів, але в потрібний момент виявився в потрібному місці й забив у стилі, в якому забивав свій перший м'яч у ворота збірної Сербії.

Окрім "Динамо" до півфіналу Кубка вийшли "Минай" та "Маріуполь".

Останній півфіналіст визначиться завтра в матчі "Десни" й "Ворскли".