"Олімпік" зіграв унічию з "Ворсклою" та перервав сумну серію в УПЛ

Донецький "Олімпік" у рамках завершального поєдинку 23-го туру Чемпіонату України розписав у Києві нічию проти полтавської "Ворскли" з рахунком 1:1.

Підопічні Ігоря Климовського, який зовсім нещодавно змінив звільненого Вісенте Гомеса, вийшов уперед на 21 хвилині - Денис Баланюк з близької відстані розстріляв голкіпера суперника після того, як він зробив сейв.

Не встигли гравці донеччан зрадіти, як у їхні ворота було призначено пенальті, але Едін Шехіч на 22 хвилині не реалізував вирок з одинадцятиметрової позначки.

Утім, свого "Ворскла" добилася за три хвилини до кінця першого тайму - Владислав Кулач вколотив ігрове знаряддя з меж штрафного під поперечину та встановив, таким чином, остаточний рахунок на табло.

Після цього результату "Олімпік" набрав 19 очок та залишився на п'ятій сходинці в другій "шістці".

Для донеччан цей бал став першим за останні вісім зустрічей.

Що стосується "Ворскли", то вони з 21 пунктом йдуть четвертими.