Івано-Франківськ просить уряд запровадити НС в Україні через коронавірус
Івано-Франківськ просить уряд запровадити НС в Україні через коронавірус

Івано-Франківськ просить уряд запровадити НС в Україні через коронавірус

Івано-Франківська міська рада звернулася до уряду і президента запровадити надзвичайний стан в Україні у зв’язку із поширенням коронавірусу.

Loading...

За його словами, для забезпечення контролю за поширенням коронавірусу, необхідно залучити правоохоронців і Нацгвардію.

“Звертаємося до уряду, президента, запровадити жорсткі заходи, в тому числі надзвичайний стан в Україні, із залученням правоохоронців і Нацгвардії.

Зволікання призведе до поширення вірусу”, – написав Марцінків.

Також мер Івано-Франківська заявив, що в місті посилено заходи безпеки після першого летального випадку в області.

“У нас є перша загибла від коронавірусу.

Ще 15 осіб перебувають в інфекційній лікарні з підозрою на вірус.

Змушені впровадити більш жорсткі заходи”, – написав він.

Зокрема, поліція, Національна гвардія і Муніципальна інспекція забезпечуватимуть цілодобове патрулювання вулиць.

Також у міськраді попередили про запровадження штрафів за порушення карантинних заходів – від 17 тис.

грн для фізичних осіб і від 34 тис.

юридичних осіб.

“Звертаємося до керівництва закладів: в магазини, аптеки, на ринки, допускати більше десяти чоловік, які мають зберігати дистанцію не менше 2 метрів.

Закрити ринки, ми, на жаль, не можемо”, – повідомив Марцінків.

Як відомо, на даний момент в Україні підтверджено 26 випадків коронавіруса.

При цьому 20 березня була зафіксована третя смерть від COVID-19.

Жінка померла 19 березня через добу після госпіталізації.

Також сьогодні повідомлялося, що в українській столиці можуть запровадити надзвичайний стан та обмежити рух усього громадського транспорту.

Теги за темою
Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader