/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F6710%2F80_main.jpg)
На Київщині кількість хворих на коронавірус зросла майже до 90 осіб
У Київській області станом на ранок 5 квітня зафіксовано майже 90 випадків захворювання на коронавірус.
Про це повідомили у Київській обласній державній адміністрації (ОДА).
За даними ОДА, на території області лабораторно підтвердили вже 88 випадків зараження коронавірусом.
Серед інфікованих п'ятеро дітей.
При цьому у МОЗ зранку повідомляли лише про 82 хворих.
Географія поширення коронавірусу:.
30 хворих в Обухівському районі (Козин, Романків, Українка, Обухів);.
19 хворих у Києво-Святошинському районі (Вишневе, Боярка, Лісники, Гатне, Дмитрівка, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Крюківщина, Свято-Петрівське);.
7 хворих у Борисполі;.
5 хворих у Бучі;.
4 хворих Вишгороді;.
4 хворих у Білій Церкві;.
по 3 хворих у Броварах та Ірпені;.
по 2 хворих у Васильківському та Миронівському районах;.
по 1 хворому у Фастові, Ворзелі, Гостомелі, Коцюбинському, Бориспільському, Білоцерківському, Броварському, Ставищенському та Макарівському районах.
Зазначається, що 32 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні, а 56 хворих - лікуються амбулаторно на самоізоляції.
До відома, в Україні зафіксовано 1251 випадок коронавірусної хвороби Covid-19, з них 32 летальних, 25 пацієнтів одужало.
За добу було зафіксовано 156 нових випадків.
Як повідомлялося, у світі станом на 5 квітня – понад 1,2 мільйона інфікованих Covid-19, одужали майже 247 тисяч.

