/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2020_04%2F1587202160-6718.jpg)
"Хресна хода" у Дніпрі: поліція відкрила справу
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fcff5ad8ea5154acccfa46babbd51e228.jpg)
У Дніпрі за фактом проведення служби з великою кількістю прихожан у Свято-Троїцькому кафедральному соборі УПЦ (Московського патріархату) 17 квітня відкрито кримінальне провадження.
Про це УНІАН повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.
Зазначається, що Шевченківський райвідділ поліції Дніпра відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України - порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.
У поліції повідомили, що «провадження відкрито за заявою громадянина, який звернувся до поліції 17 квітня о 19:30».
Як повідомили кореспонденту УНІАН відділі комунікації, наразі правоохоронці чергують біля Свято-Троїцького кафедрального собору з метою недопущення скупчення людей.
Як повідомляв УНІАН, у Дніпрі біля Свято-Троїцького собору УПЦ МП ввечері у страсну п’ятницювишикувалися сотні містян, попри обмеження на масові зібрання у зв’язку з введеним у країні карантином.

