/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F04%2F21%2F410ca431d63a987b6989a837245f890384f15c26.jpg)
Міносвіти скасувало четвертий етап всеукраїнських олімпіад
КИЇВ. 21 квітня. УНН. Четвертий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року, не проводитиметься через загальнонаціональний карантин. Відповідний наказ оприлюднено сьогодні на сайті МОН, передає УНН.
“Наша мета — зберегти життя та здоров’я наших учнів. Тому цьогоріч через епідеміологічну ситуацію нам довелося скасувати IV етап всеукраїнських олімпіад. Через карантин і загрозу розповсюдження COVID-19 довелося змінити фактично всі освітні процеси, в тому числі й проведення олімпіад”, — зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
Так, через епідемію коронавірусної інфекції зміни у проведенні олімпіад планувались із самого початку карантину. Тож 12 березня 2020 року було прийнято рішення, що відбудуться олімпіади з 9 предметів, а пройти вони мали у нові дати.
Через карантин також перенесено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН — він має відбутись у листопаді 2020 року.
Нагадаємо, що у МОН закликали не проводити останні дзвоники та шкільні випускні.

