У Білорусі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 10 тис. осіб
У Білорусі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 10 тис. осіб

У Білорусі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 10 тис. осіб

У неділю, 26 квітня, в Білорусі кількість інфікованих коронавіруса Covid-19 зросла до 10463 випадків. Про це повідомляє агентство "Белта".

Наголошується, що в країні проведено понад 145 тис. тестів на коронавірус. З усіх зафіксованих випадків - 72 випадки летальних, ще 1695 одужали і виписані з лікарень. Відомо, що за минулу добу COVID-19 діагностували у 873 білорусів.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко всупереч коронавирусу відправився в Чорнобильську зону, де в ході суботника саджав сосни в Національному парку "Прип'ятський".

Також Лукашенко впевнений, що від паніки може постраждати більше людей, ніж від коронавірусу. Він також зазначив, що захворювання дозволило "струсити" білоруську систему охорони здоров'я.

У той же час в Україні на сьогоднішній день коронавірусом заразилися 8617 людина. За останню добу зафіксовано 492 нових випадки зараження. З усіх 8617 випадків - 209 летальних, 840 пацієнтів одужали.

Теги за темою
Коронавірус пандемія
Джерело матеріала
loader
loader