/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2020_05%2F1588508325-7375.jpg)
Україна розпочинає підготовки до виходу з карантину - Зеленський
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F001cd9c482fb3ad6f79fb8857e23b7b8.jpg)
Обмежувальні заходи для протидії СOVID-19 діятимуть в Україні до 11 травня, однак процес підготовки до виходу з карантину почнеться на цьому тижні.
Як повідомляє прес-служба Офісу глави держави, про це Зеленський заявив на щоденній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу.
За його словами, Кабінет міністрів готує рішення, яке допоможе підприємцям і споживачам підготуватися до безпечного виходу з карантину.
«Ми маємо тримати обмежувальні заходи до 11 травня, як і обіцяли, адже здоров’я людей – найважливіше. Стабільна ситуація з поширенням COVID-19 та відсутність критичної кількості хворих у нас тільки завдяки вчасним карантинним заходам. Але оскільки бізнесу треба підготуватися до виходу з карантину: закупити товар, провести дезінфекцію, попередити людей – ми всією країною готуватимемося для цього вже на поточному тижні», – зауважив президент.
Як повідомляв УНІАН, уряд запровадив в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. Пізніше його було продовжено до 24 квітня, а потім - до 11 травня.
- Симптоми коронавірусу - як відрізнити від грипу чи застуди
- Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
- Коронавірус новини в Україні та світі - онлайн
- Антисептик своїми руками: прості рецепти, як зробити його вдома (відео)
- Лікування коронавірусу: які препарати використовують при COVID-19 в Україні та світі

