/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F05%2F10%2Fbd3598211fa512cbac07773a0a1b5cdda31f380f.jpg)
На Львівщині ще двоє людей померли від коронавірусу
ЛЬВІВ-КИЇВ. 10 травня. УНН. На Львівщині підтверджено ще дві смерті від коронавірусу. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, передає кореспондент УНН.
"Один пацієнт помер в реанімації у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих ім. Юрія Липи у Винниках. Це чоловік 1952 року народження з Яворівського району. У чоловіка також була пневмонія та супутні захворювання. Він був переведений з обласної лікарні.
Ще один пацієнт, що помер — 75-річний житель села Дуліби Стрийського району. Помер 9 травня. Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали 3 травня. 30 квітня пацієнта госпіталізували до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. У нього була двобічна пневмонія. Також мав супутні захворювання — ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, серцева надостатність", - повідомили у міській раді.
Нагадаємо, за останню добу на COVID-19 в Україні захворіли 522 людини, померли 15 осіб.

