Німеччина і Вишеградська четвірка домовилися поетапно відкрити кордони
Німеччина і Вишеградська четвірка домовилися поетапно відкрити кордони

Німеччина і Вишеградська четвірка домовилися поетапно відкрити кордони

КИЇВ. 19 травня. УНН. Лідери урядів Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини виступили за покрокове зняття обмежень на перетин кордону між країнами, запроваджених для боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомив речник уряду ФРН Штеффен Зайберт, передає УНН з посиланням на dpa і DW.

Відповідної домовленості було досягнуто під час відеоконференції за участі канцлерки Анґели Меркель та голів урядів країн Вишеградської четвірки у вівторок, 19 травня.

Про конкретні терміни зняття обмежень не йшлося. За словами Зайберта, глави урядів погодилися, що їх скасовуватимуть настільки швидко, наскільки це дозволятиме ситуація з пандемією COVID-19.

Раніше міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер повідомив, що з 16 травня контроль на всіх німецьких кордонах стане вибірковим, а кордон з Люксембургом - знову прозорим. За його словами, метою німецького уряду є відновлення з середини червня вільного пересування в межах Європейського Союзу.

Нагадаємо, у Німеччині кількість жертв COVID-19 перевищила 8 тисяч осіб, понад 175 тисяч - інфіковані.

Теги за темою
Польша Німеччина Угорщина Чехія
Джерело матеріала
loader
loader