Чорногорія відкрила кордони для більш ніж 100 країн, України у списку немає
Чорногорія відкрила кордони для більш ніж 100 країн, України у списку немає

Чорногорія відкрила кордони для більш ніж 100 країн, України у списку немає

Міністерство охорони здоров'я Чорногорії оновило список країн, громадянам яких дозволений в'їзд і перебування в Чорногорії з 1 червня. Україна до списку не потрапила. Про це повідомляє прес-служба МОЗ Чорногорії.

"Чорногорія, дотримуючись керівних принципів і постулатів, які викладені в ключових актах Європейської комісії, поступово координує підхід до відновлення свободи пересування та скасування внутрішнього прикордонного контролю", - зазначено в повідомленні.

Як повідомили у чорногірському уряді, в'їзд дозволено з тих країн, де фіксують значне уповільнення поширення коронавіруса, зниження кількості нових випадків, а також, де кількість активних хворих не більше 25 на 100 тисяч населення.

Зазначено, що в список увійшли країни Євросоюзу, Африки і Латинської Америки, а також Китай. України в списку немає. Також у списку немає США і Росії.

Нагадаємо, в кінці травня Чорногорія стала першою країною в Європі, в якій одужали від коронавіруса всі хворі, а також протягом 20 днів не фіксували жодного нового випадку захворювання.

За даними worldometers, кількість хворих в Чорногорії складає 324 випадки, з них 9 з летальним результатом.

Теги за темою
Туризм
Джерело матеріала
loader
loader