Окупанти в Криму заснували медаль за "збереження миру" з Україною
![Окупанти в Криму навчають дітей війні / фото RoksolanaToday&Крим](https://thumbor.my.ua/tKpecXATYDbXkM4SZHdD_m7qH0Q=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fec3b345310beba8392169c557c94a6a2.jpg)
У так званій «українській громаді Криму» заснували медаль Переяславська рада для нагородження за внесок у розвиток "дружніх відносин" Росії та України.
Про це у вівторок, 2 червня, повідомляє РИА Новости.
Зазначається, що перша медаль буде вручена ватажкові окупованого Криму Сергію Аксьонову, який нібито «надав підтримку» у відкритті інформаційного порталу та виданні журналу українською мовою.
"Максимальна підтримка від влади республіки виходить для української громади", - заявили засновники.
Вони також зазначили, що планують нагороджувати медаллю людей, які "вкладають у збереження миру між двома братніми народами".
Як повідомляв УНІАН, екс-ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) вирішив продати медаль за окупацію Криму Росією, отриману у 2014 році, через брак грошей.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)