"Динамо" розгромило "Олександрію" і піднялося на третє місце УПЛ

Київське "Динамо" перемогло "Олександрію" у матчі25-го туру УПЛ. Матч відбувся на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 5:1.

На 13-й хвилині Георгій Цитаішвілі заробив пенальті після поштовху Кирила Ковальця. Віталій Буяльський невдало пробив з "точки", але встигнув на добивання.

Відео Динамо – Олександрія – 1:0. Відео голу Буяльського

Чемпіонат України 2019/2020. 25 тур. Динамо – Олександрія – 1:0. Відео голу Буяльського на 14 хвилині матчу.

Динамо – Олександрія – 1:0. Відео голу Буяльського

Ще один гол динамівців з пенальті забив Назарій Русин на 19-й хвилині. Він сам і заробив 11-метровий: Каспарс Дубра поклав руку на спину нападника "біло-синіх".

Відео Динамо - Олександрія - 2:0. Відео голу Русина з пенальті

Чемпіонат України 2019/2020. 25 тур. Динамо - Олександрія - 2:0. Відео голу Русина з пенальті на 20 хвилині матчу.

Динамо - Олександрія - 2:0. Відео голу Русина з пенальті

"Олександрія" відквитала один гол  - теж з пенальті. Кадірі порушив правила на Артему Сіталу, а відзначився Дмитро Гречишкін.

Відео Динамо - Олександрія - 2:1. Відео голу Гречишкина з пенальті

Динамо - Олександрія - 2:1. Відео голу Гречишкина з пенальті

Від 55-ї хвилини олександрійці залишилися вдесятьох. Дубра заробив ще одну жовту картку за фол проти Русина і покинув поле.

Відео Динамо – Олександрія – 2:1. Вилучення Дубри

Чемпіонат України 2019/2020. 25 тур. Динамо – Олександрія – 2:1. Відео вилучення Дубри на 55 хвилині матчу.

Динамо – Олександрія – 2:1. Вилучення Дубри

Третій гол динамівців забив Віталій Миколенко на 65-й хвилині.

Відео Динамо – Олександрія – 3:1. Відео голу Миколенка

Чемпіонат України 2019/2020. 25 тур. Динамо – Олександрія – 3:1. Відео голу Миколенка на 65 хвилині матчу.

Динамо – Олександрія – 3:1. Відео голу Миколенка

А під кінець матчу Карлос де Пена та Буяльський довели справу до розгрому.

• "Динамо" набрало 49 очок і піднялося на третє місце турнірної таблиці. Стільки ж у "Зорі", яка йде другою. 13-го червня "Зоря" та "Динамо" зійдуться у Запоріжжі у рамках 26-го туру УПЛ.

• "Олександрія" (43) залишилася п'ятою, 14-го червня олександрійці приймуть "Десну".