Іран засудив до страти агента, який допоміг США знищити генерала Сулеймані
Іран засудив до страти агента, який допоміг США знищити генерала Сулеймані

Іран засудив до страти агента, який допоміг США знищити генерала Сулеймані

9 червня, 2020, 13:41.

.

В Ірані засудили до страти свого громадянина, який, на думку суду, допоміг розвідкам США та Ізраїлю встановити місцезнаходження пізніше ліквідованого американцями командувача силами спеціального призначення "Ель-Кудс" Касема Сулеймані.

Про це повідомляє Tehran Times з посиланням на представника судової влади Голамхоссейна Есмаїлі.

"Нещодавно особу на ім'я Сеєд Махмуд Мусаві-Мажд, який мав зв'язки з Моссадом та ЦРУ та надав їм розвідувальні дані з питань безпеки щодо сил Ель-Кудс та місцезнаходження мученика Касема Сулеймані в обмін на гроші, було засуджено Революційним судом до смертної кари.

Верховний суд підтвердив вирок, і він буде виконаний незабаром", - заявив він під час прес-конференції у вівторок.

Внаслідок цього загинули щонайменше 8 людей, зокрема командувач спецпідрозділу “Кудс”, що належить до Корпусу вартових Ісламської революції Ірану, генерал Касем Сулеймані.

В ніч з 7-го на 8-ме січня Іран здійснив ракетні обстріли авіабаз США у Іраку у відповідь на вбивство генерала Сулеймані вночі 8 грудня.

Теги за темою
Іран
Джерело матеріала
loader
loader