"Манчестер Сіті" розгромом "Арсеналу" поновив чемпіонат Англії

В Манчестері "Сіті" приймав лондонський "Арсенал" у перенесеному матчі 28-го туру чемпіонату Англії, який відновився після тримісячного карантину.

З самого початку гри справи у "Арсеналу" пішли негаразд. Спочатку отримав травму Джака. Потім травмувався Марі. А під кінець тайму Стерлінг підкараулив помилку Луїса в штрафній "канонірів" і забив перший гол в Англії після паузи. На початку другого тайму Луїс знову "відзначився", в цей раз поклавши на газон Мереза в своїй штрафній – пенальті і вилучення. З 11-ти метрів пробив точно Де Брейне. Під кінець гри ще одну травму отримав гравець "Сіті" Гарсія, якого несли з поля на ношах. А в доданий час молодий нападник Філ Фоден довів рахунок у поєдинку до розгромного.

17 червня, 22:15
Манчестер, "Етихад Стедіум"
Чемпіонат Англії, 28-й тур
"Манчестер Сіті" – "Арсенал" 3:0
Гол: Стерлінг, 45+2, Де Брейне, 51 (пен), Фоден, 90+3
"Манчестер Сіті":
Едерсон, Менді, Лапорт, Гарсія, Уокер, Де-Брейне, Гюндоган, Сільва (Сільва, 65), Стерлінг, Жезус (Агуэро, 80), Мерез (Фоден, 65)
"Арсенал":
Лено, Терні, Мустафі, Марі (Луїс, 23), Беллерин, Гендузи (Ляказетт, 67), Джака (Себальос, 6), Сака, Уиллок (Нельсон,67), Нкетиа (Мейтленд-Найлс, 67), Обамяенг

swrws (@swrws1) June 17, 2020

90+3 хв. ГОЛ! ФОДЕН! Стерлінг вивів молодого форварда на ворота і той пробив Лено!

84 хв. Вже кілька хвилин медичний штаб намагається забрати з поля Еріка Гарсію, який отримав травму.

80 хв. Жезуса поміняв Агуеро.

79 хв. Ернандес грубо зіграв проти Себальоса – жовта картка.

77 хв. Стерлінг хитро розіграв штрафний з Гбндоганом, той пробив практично від кута воротарського, але Лено відбив!

67 хв.  Нелсон, Ляказетт і Мейтленд-Niles вийшли замість Уиллока, Нкетиа і Гендузи.

65 хв. Замість Мереза і Давида Сільви виходять Фоден і Бернардо Сільва.

From the spot, no mistake.

Kevin De Bruyne doubles the City lead! #MyPLSummer pic.twitter.com/gLKyjgdL5G

#MyPLSummer (@NBCSportsSoccer) June 17, 2020

51 хв. ГОЛ! ДЕ БРЕЙНЕ! Спокійно пробив під праву штангу!

Image

David Luiz entrou, jogo estava 0x0 e até então equilibrado. O brasileiro falhou no primeiro gol (Sterling) e no segundo fez um pênalti e foi expulso. De Bruyne fez 2x0! pic.twitter.com/CGevgzDsz0

— Futebol Relevante (@futebolrelevan) June 17, 2020

50 хв. Охохо! Ось це вийшов на заміну! Луїс поклав на газоні в своїй штрафній Мереза – це видалення!

Перерву

The first goal of the resumed Premier League season belongs to Manchester city's Raheem Sterling! #MyPLSummer pic.twitter.com/2c6YiQBIV0

— #MyPLSummer (@NBCSportsSoccer) June 17, 2020

45+2 хв. ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!!! Луїс невдало прийняв м'яч біля своєї штрафної, Рахім м'яч підхопив і пробив Лено!

37 хв.  - Де-Брейне віддав на хід Мерезу, який теж не зміг пробити Лено!

34 хв. Лено відбив удар Стерлінга з близької відстані. Хороша атака центром вийшов у Сіті.

Image

23 хв. Не щастить Арсеналу... Марі отримує травму на рівному місці. Виходить Луїс.

15 хв. Не затримується м'яч надовго в центрі поля. Сіті трохи більше веде гру, але Арсенал грає, не боячись.

8 хв. Джака отримав травму. Виходить замість нього Себальос.

4 хв. Класно Де-Брейне пробив штрафний, але Лено дістав м'яч під поперечиною!

Поїхали!

Ситуація в англійському чемпіонаті склалася таким чином, що "Ліверпуль" вже мало що зупинить в цьому сезоні. "Манчестер Сіті" йде на другому місці, але відстає від "червоних" аж на 25 очок. "Городяни" випереджають переслідувачів з "Лестера" на 4 бали. Так що для них титул залишається недосяжним, а от у боротьбі за "срібло" доведеться попітніти.

У "Арсеналу" в цьому сезоні справи йдуть не кращим чином. Карантин команда зі столиці Англії провела на дев'ятому місці чемпіонату. У них є матч в запасі, і, якщо вдасться перемогти, то "Арсенал" обійде "Вулверхемптон" і підніметься на шосту позицію.

Додамо, що сьогодні також відбудеться фінал Кубка Італії "Ювентус" – "Наполі".

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"У всіх команд Прем'єр-ліги було на підготовку всього три з половиною тижні. Ми знаємо, що цього недостатньо, але що є, то є. Всі постраждали від цієї ситуації, як в особистому, так і в економічному плані, але ми повинні адаптуватися".

Особисті зустрічі:

202 матчу зіграли між собою команди. 100 перемог на рахунку лондонського клубу, 57 разів вигравав "Манчестер Сіті". Останні шість матчів "городяни" у "Арсеналу" виграли. А останній раз, коли "каноніри" вигравали, стався в півфіналі Кубка Англії 2017 року. У грудні "Сіті" тричі забив у ворота "Арсеналу".

Прогноз 112.ua: 3:1