"Ворскла" перемогла "Дніпро-1", арбітр помилково скасував пенальті дніпрян

Полтавська "Ворскла" перемогла "Дніпро-1" з рахунком 2:0 у матчі 27-го туру УПЛ.

Обидва м'ячі забив Руслан Степанюк, він відзначився на 19-й та 48-й хвилині.

"Дніпро-1" мав моменти у другому таймі: спершу Ігор Когут влучив у стійку, згодом воротар "Ворскли" Дмитро Різник зреагував на удар головою Володимира Адамюка з близької відстані.

СКАСОВАНИЙ ПЕНАЛЬТІ

На 6-й хвилині головний арбітр матчу Денис Шурман призначив пенальті у ворота "Ворскли" за фол проти Сергія Булеци, але потім скасував 11-метровий. На повторі видно, що Володимир Чеснаков наступив на ногу Булеці. Система VAR у цій грі не була задіяна.

ворскла - дніпро-1 пенальті
ТК Футбол

Крім того, Шурман показав червону картку головному тренеру полтавців Юрію Максимову.

• Після 27-ми турів "Дніпро-1" лідирує у другій "шістці", посідаючи 7-ме місце (34 бали).

• "Ворскла" піднялася на 9-ту сходинку (26).

• У наступному, 28-му, турі, "Дніпро-1" зіграє на виїзді з "Маріуполем". "Ворскла" прийме "Олімпік". Обидва матчі відбудуться 28 червня.