"Маріуполь" у меншості втримав перемогу на "Дніпром-1" та зазіхнув на лідерство в нижній шістці УПЛ

"Маріуполь" обіграв "Дніпро-1" у поєдинку 28-го туру української Прем’єр-ліги. Домашній матч на стадіоні імені Бойка приазовці виграли з рахунком 2:1.

На 23-й хвилині Віктор Корнієнко вивів "Маріуполь" вперед після навісу Ігора Кирюханцева, а в доданий до першого тайму час Олексій Кащук голом з дальньої дистанції збільшив перевагу господарів поля.

У середині другого тайму захисник приазовців Назарій Муравський заплів ноги Олексію Хобленку у своєму штрафному майданчику - пенальті та друга жовта картка для гравця "Маріуполя", він залишив свою команду в меншості.

Сильним ударом в лівий нижній кут Хобленко скоротив відставання "Дніпра-1" до мінімуму, але врятувати бодай очко команді Дмитра Михайленка у цій зустрічі не вдалося.

• Таким чином, "Дніпро-1" (34 бали) залишився лідером другої шістки УПЛ, але впритул підпустив до себе "Маріуполь".

• Зазначимо, що в УПЛ введено плейоф за Лігу Європи. Його розігруватимуть 5-8 команди у турнірній таблиці.

• У наступному матчі дніпряни 5 липня зіграють в гостях з "Олімпіком", приазовці 1 липня проведуть перенесений через спалах коронавірусу матч з "Карпатами".

Нагадаємо, на тижні "Маріуполь" вилетів з Кубка України, в серії пенальті пропустивши у фінальний матч турніру полтавську "Ворсклу".