Позиції ЗСУ на Донбасі обстріляли з великокаліберної зброї
Позиції ЗСУ на Донбасі обстріляли з великокаліберної зброї

Позиції ЗСУ на Донбасі обстріляли з великокаліберної зброї

За поточну добу, 4 липня, бойовики на Донбасі п'ять разів порушили режим припинення вогню і обстріляли позиції ЗСУ з забороненого мінськими угодами озброєння. Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

На початку доби в районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання "Північ", поблизу Катеринівки, ворог відкрив вогонь з гранатометів різних систем, а вранці неподалік Оріхово - з мінометів 120-го калібру, кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї.

На підступах до Новотошковського бойовики двічі обстрілювали наших захисників з мінометів 120-го калібру і автоматичних станкових гранатометів.

Неподалік населеного пункту Павлопіль, що в районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід", супротивник відкривав вогонь з ручних протитанкових гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї.

За поточну добу втрат у лавах Об'єднаних сил внаслідок ворожих обстрілу немає. Втрати окупантів уточнюються.

Теги за темою
Донбас Війна на Донбасі
Джерело матеріала
loader
loader