![В Одеській області молодий моряк помер від тропічної малярії](https://thumbor.my.ua/cFkTMOpLJfu8BBbSXefxgirFsew=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4ee0af276a4def295530a0393cc318f0.jpg)
В Одеській області молодий моряк помер від тропічної малярії
В Одеській області від малярії помер 27-річний моряк.
Про це 24 липня на брифінгу повідомив головний санітарний лікар в Одеській області Віталій Гончаров.
За його словами, минулого тижня було зафіксовано смерть 27-річного жителя Ізмаїльського району від тропічної малярії.
"Молодого чоловіка 16 липня зняли з борту судна, яке перебувало біля північно-західного берега Африки, у зв`язку з появою симптомів захворювання", - сказав Гончаров. Після переривання рейсу моряк повернувся на батьківщину.
Зазначається, що чоловік заразився через те, що не приймав профілактичні протималярійні препарати.
Від початку поточного року в Одеській області зафіксовано три випадки зараження малярією, всі люди були інфіковані в тропічних країнах.
Зазначимо, що малярією можна заразитися через укус комара. В Україні усі зареєстровані випадки завезені громадянами, які подорожували, та іноземцями. Існує п’ять видів малярійних плазмодіїв, які уражають людей. Тропічна малярія має найважчий перебіг та спричинює найбільше смертей.
Нагадаємо, у Харкові зареєстрували завізний випадок малярії - двадцятидворічний студент приїхав в Україну ще 3 вересня 2019 року. Хлопець звернувся до лікаря лише за 6 днів після появи перших симптомів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)