/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2F1a03005a8427f6871db4762513ccdcc6.jpg)
На Київщині затримали депутата під час отримання хабаря
Поліцейські Київщини затримали депутата під час отримання ним неправомірної вигоди у сумі 1,5 тисячі доларів.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області.
Зазначається, що таку суму вимагав та отримав народний обранець однієї з сільських рад Броварського району за позитивне вирішення передачі земельної ділянки у власність третій особі.
Затримали порушника на місці злочину у порядку ст.
208 КПК України працівники Слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом прокуратури області та за оперативним супроводженням Головного управління Служби безпеки України в м.
Києві та Київській області.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.
3 ст.
368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про оголошення підозри затриманому.
Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

