![ОБСЄ: з початку "тиші" на Донбасі зафіксовано 225 порушень режиму припинення вогню](https://thumbor.my.ua/xNDEqpF0zKsV4g90awXvM65Vce8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F6136b78feef3c8aff5b15e608c665aa0.jpg)
ОБСЄ: з початку "тиші" на Донбасі зафіксовано 225 порушень режиму припинення вогню
КИЇВ. 2 серпня. УНН. У період з 27 липня по вечір 31 липня Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 225 порушень режиму припинення вогню на Донбасі. Про це повідомляє УНН із посиланням на Щоденний звіт СММ № 182/2020.
“З 00:01 27 липня до кінця звітного періоду Місія зафіксувала загалом 225 порушень режиму припинення вогню”, — йдеться у повідомленні.
Так, у СММ ОБСЄ за визначений період повідомили про 44 вибухи, 1 невизначений боєприпас, що пролетів, та 180 черг і пострілів зі стрілецької зброї.
За суботу, 1 серпня, СММ зафіксувала 9 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області (супроти одного за попередній звітний період) та 93 порушення режиму припинення вогню в Луганській області (супроти жодного за попередній звітний період), йдеться у звіті.
Додається, що місія зафіксувала озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення з обох боків лінії зіткнення.
Раніше у штабі ООС повідомили, що бойовики продовжують блокувати в’їзд СММ ОБСЄ на непідконтрольну територію.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)