За час карантину в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєструвалися 7433 особи
За час карантину в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєструвалися 7433 особи

За час карантину в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєструвалися 7433 особи

З початку дії карантину (з 12 березня 2020 р.) у Чернівецькій області служба зайнятості надавала комплекс соціальних послуг незайнятому населенню у дистанційному режимі.

За цей час зареєструвалися безробітними 7433 особи (порівняно з минулим роком збільшення відбулося на 78%), а знайшли роботу – 2484 (на 50% менше, ніж за аналогічний період минулого року).

Станом на 17 серпня на обліку перебуває 9943 безробітних.

Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

- На час карантину служба зайнятості виступила тим соціальним майданчиком, де послуги надавалися як підприємцям, так людям, які втратили роботу або ж повернулися із-за кордону.

Процедура реєстрації спрощена до мінімуму, достатньо лише надіслати на електронну пошту або залишити у скриньці дві заяви, а статус безробітного та допомога по безробіттю призначалися з першого дня реєстрації, - зазначає заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

За час карантину суттєво зменшилася кількість вакансій, на окремі з них припинився набір працівників до закінчення дії карантину.

За цей час зареєстровано 2619 вакансій (зменшення відбулося на 56% порівняно з минулим роком).

Проте прийом працівників на роботу не припинили комунальні підприємства, заклади охорони здоров’я, була потреба у продавцях продовольчих товарів, водіях, швачках на підприємствах легкої промисловості, які переорієнтувалися на пошиття захисних костюмів та масок.

За час карантину в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєструвалися 7433 особи - Фото 1

Теги за темою
Чернівецька область
Джерело матеріала
loader
loader