Рада у першому читанні схвалила звільнення переселенців від сплати туристичного збору
Рада у першому читанні схвалила звільнення переселенців від сплати туристичного збору

Рада у першому читанні схвалила звільнення переселенців від сплати туристичного збору

Верховна Рада України під час засідання 1 вересня ухвалила рішення про звільнення внутрішньо переміщених осіб від сплати туристичного збору.

Відповідний законопроєкт №3103 у першому читанні підтримали 341 народний депутат. Також скорочено наполовину строки подання пропозицій і правок до нього.

"Одним з найважливіших проблемних питань, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, є питання житла. За даними Звіту національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами, проведеного у червні 2018 року, більшість ВПО продовжують жити в орендованому житлі (62%), 5% переселенців проживають в гуртожитках і 4% - в Центрах колективного проживання ВПО. За оцінками громадських організацій, щонайменше, 5690 внутрішньо переміщених осіб все ще продовжують жити в так званих місцях компактного проживання, тобто санаторіях, туристичних базах, будинках відпочинку", - йдеться у пояснювальній записці.

Зокрема, законопроєктом пропонується внести зміни до статті 268 Податкового кодексу, якою встановлений перелік категорій осіб, які звільнені від туристичного збору. 

Нагадаємо, 1 вересня розпочалася четверта сесія Верховної Ради України дев'ятого скликання, яка триватиме до 22 січня 2021 року відповідно до календарного плану. Календарним планом передбачено, що 10 тижнів Верховна Рада працюватиме у режимі пленарних засідань. Ще 7 тижнів народні депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах). Для роботи з виборцями відведено 4 тижні.

Відео Повернення до роботи: депутати Верховної Ради зібралися на 4 сесію

До роботи повернулася Верховна Рада України. Сьогодні відкрилася 4 сесія парламенту. Найближчим часом депутати мають, зокрема, ухвалити бюджет на наступний рік, взятися за закон про народовладдя, завершити процес децентралізації. Які шанси на плідну роботу народних обранців – у прямому включенні.  

Повернення до роботи: депутати Верховної Ради зібралися на 4 сесію
Джерело матеріала
loader
loader