Дежавю. Іспанія знову розтрощила Україну – 4:0

Добрий вечір!Сьогодні один із визначальних матчів збірної України в Лізі Націй. На виїзді наша команда зустрічається із законодавцем мод у європейському та світовому футболі в 2008-2012 роках збірною Іспанії.І хоч турнір вважається напівофіційним, але для самоствердження нашої збірної гра дуже важлива. Не програємо – вже добре, переможемо – взагалі перестанемо боятися будь-кого.Іспанці називають нашу збірну найсильнішою у Східній Європі. От за дві години дізнаємося: або це справді так, або нам укотре зробили непотрібний комплімент.Тренери команд оголосили стартові склади:Іспанія: Де Хеа - Навас, Рамос, Пау Торрес, Регілон - Ольмо, Родрі, Тіаго, Меріно - Фаті, МореноЗапасні: Кепа, Симон, Карвахаль, Бускетс, Дієго Льоренте, Руїз, Ерік Гарсія, Гайа, Оскар, Родріго, Ферран ТорресУкраїна: Пятов - Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Михайличенко - Малиновський, Харатін - Ярмоленко, Зінченко, Яремчук - МарлосЗапасні: Бущан, Лунін, Соболь, Пластун, Сидорчук, Макаренко, Коноплянка, Супряга, Циганков, Мораес, Коваленко, КараваєвКоманди виходять на поле.Гра почалася!2 хв. Пенальті у наші ворота. Кривцов збив Фаті. Рамос забиває, хоча Пятов ледь не потягнув удар. Уже програємо – 0:17 хв. Сердиться Шевченко на неточний пас Тимчика. Він ще й при пропущеному м'ячі помилився.10 хв. Зінченко хотів кинути в прорив Марлоса, але в гірника швидкість уже не та.13 хв. Яремчук і Михайличенко наважилися на вилазку, але решта партнерів їх проігнорували.16 хв. Знову небезпека! Рамос пробивав головою після кутового (яка новина!), але влучив у Пятова. Андрій з другої спроби накрив м'яч.18 хв. Морено нас прощає. Вийшов сам на сам, але покотив повз ворота!22 хв. Пішла тікі-така від Іспанії. Лише Фаті виокремлюється на загальному тлі. Нестандартно відкривається юний гравець.24 хв. Фаті легко розхитав на фланзі Тимчика і пробив у дальній кут. Слава Богу, неточно. Поки наші виглядають ягнятами перед вовком. Особливо невдало діють розхвалені наші дебютанти – Тимчик і Михайличенко.26 хв. Та зробіть вже щось із цим Фаті! Бив через себе з 3 метрів, але Матвієнко кинувся під удар, як під танк.29 хв. Догралися! І знову Рамос. Простенький навіс Рамос перетворює на точний удар головою. М'яч перелітає через Пятова і 2:0.31 хв. Враження ніби Іспанія проводить тренування з підвищеною відповідальністю. І третій гол ударом обвідним Ансу Фаті лише підтверджує це – 3:0. Ганьба!37 хв. Родрі заробив попередження. Збив Малиновського.39 хв. Нема навіть кого виокремити в України. І нема що згадати біля воріт Іспанії!41 хв. Нічого собі! Михайличенко зумів пробити по воротах. І навіть влучив. Де Хеа розім'явся!44 хв. Пятов під пресингом ледь не привіз собі гол. Пощастило, що суперник пробив вище воріт.Короткий підсумок першого тайму: такий футбол нам не потрібний!Без замін в України в другому таймі. Дивно.48 хв. Бездарно розіграли штрафний наші. Кривцов пропустив на Ярмоленка, а той випустив м'яч за межі поля.52 хв. Легким пресингом іспанці загнали Україну на її половину поля і відібрали м'яч.55 хв. Заміна. Замість Марлоса вийшов Циганков. Взагалі нічим не запам'ятався португаломовний українець.58 хв. У першому таймі в нас був один удар по воротах, а в другому взагалі не буде?61 хв. Заміна в Іспанії. Замість Рамоса виходить Ерік Гарсія.63 хв. Четвертий забили іспанці, але суддя змилувався над нами – офсайд.65 хв. А в паралельному матчі Швейцарія зрівняла рахунок у матчі з Німеччиною – 1:1.67 хв. Тепер зрозуміло, чому Україна вийшла без номінального нападника. А навіщо? Хіба ми збиралися забивати?69 хв. Заміна. Оскар вийшов замість Родрі.72 хв. Іспанія продовжує тренування з підвищеною відповідальністю. Три хвилини наші не могли торкнутися м'яча.76 хв. Пятов потягнув удар Оскара. Плюс поперечка додалася до нашого щастя.79 хв. Коваленко вийшов замість Ярмоленка.81. Торрес тільки Фернан робить рахунок – 4:0. Розстріляв ворота.84 хв. 14 років минуло від часу першого розгрому нас Іспанією. Відтоді нічого не змінилося. Так само ходимо в ярмі, ще краще ніж батьки ходили!88 хв. Малиновський начудив. Втратив м'яч на рівному місці, а потім сфолив.89 хв. То удар у площину в другому таймі буде?90 хв. Єсть удар! Яремчук ледь покотив у руки Де Хеа!Все, відмучилися! Наступний матч збірна України в Лізі Націй зіграє в Києві, 10 жовтня проти збірної Німеччини.