/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F72df35ee0d69724d243efb33e2f87dd1.jpg)
Росія хоче відправити до Німеччини слідчих і допитати Навального
Росія проситиме Німеччину допустити російських слідчих до отруєного опозиційного політика Олексія Навального.
Такий запит готує управління Міністерства внутрішніх справ Росії, пише Интерфакс.
"Запит буде включати в себе клопотання про можливість присутності слідчих органів внутрішніх справ РФ, які проводять перевірку за цим фактом, і російського експерта під час проведення німецькими колегами слідчих дій з Навальним, лікарями та експертами, зокрема під час отримання пояснень, з можливістю задавати уточнювальні та додаткові запитання" , — заявили в МВС.
Запит буде відправлений найближчим часом. Також російське відомство готує додатковий запит про надання правової допомоги в компетентні органи Німеччини.
- 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині.
- Уряд Німеччини повідомив, що спеціальна лабораторія Бундесверупідтвердила отруєння Олексія Навального речовиною так званої групи "Новачок". Німецький уряд "категорично засуджує" напад на опозиційного політика і вимагає від Росії пояснень. Також РФ погрожують новими санкціями. Кремль свою причетність заперечує.
- Стан Навального вже покращився, його вивели зі штучної коми.
Відео Лікарі поступово від'єднуватимуть Навального від апарата штучної вентиляції легень
У Берліні на Олексія Навального можуть скоїти напад. Цього побоюється місцева поліція. Тому охорону в лікарні, де перебуває росіянин, посилили. Як повідомляють німецькі ЗМІ, Навальному значно краще, і він пам'ятає все, що було до його отруєння.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fcfb5c998b7842ce5974263e3200b6331.jpg)

